SEO Optimizasyonu

SEO Nedir?
SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelen bir kısaltmadır. SEO çalışması web sitenizin değerini artırarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Değeri artan web siteniz, arama motorunda daha üst sıralarda çıkar. Böylece sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısı da artar. Web sitenize gelen kullanıcı sayısının artmasını istiyorsanız, web sitenizi arama motoru kriterlerine uygun hale getirmeniz gerekir. Alacağınız kurumsal SEO hizmeti ile sitenizin genel yapısını ve içeriklerini arama motorunun kriterlerine uygun bir hale getirebilirsiniz.

SEO Hizmeti Kimler Almalı?
SEO hizmeti, dijital dünyadaki varlığını en üst sırada sürdürmek isteyen herkes tarafından alınması gereken bir hizmettir. Bu hizmeti, bir web sitesi olan ve işlerini bu şekilde yürüten herkesin alması gerekir. Çünkü günümüzde alanının en iyisi olmak bir noktada en iyi web sitesine sahip olmak anlamına gelir. Bunu başarabilmenin yolu da SEO hizmeti almaktan geçer.

SEO Ne Kadar Süre ile Alınmalı?
SEO çalışmaları uzun vadede etkisini gösteren çalışmalardır. Yani 1 ay SEO hizmeti alıp sonrasında hemen sitenizi üst sıralarda görmek istemeniz, biraz hayali bir durumdur. SEO çalışmalarının yoğunluğuna bağlı olarak elde edilen sonuçlar değişkenlik gösterebilir. Ancak yine de kısa vaade bir sonuç beklemek mantıklı bir yaklaşım değil. SEO çalışmalarının sonuçlarının somut bir hale gelebilmesi bir süreç gerektirir. Bu süreç için sabırlı olmanız gerekir.

SEO Neden Önemli?

Günümüzde insanlar bir araştırma yapacakları veya ürün satın alacakları zaman öncelikli olarak arama motorlarını kullanmayı tercih eder. Yapılan internet aramaları sonucunda genellikle üst sıralarda yer alan siteler tıklanır. Bu nedenle arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak rekabet anlamında oldukça önemlidir.

SEO danışmanlığı hizmeti alarak firma olarak hedeflediğiniz yere ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Danışmalık hizmeti kapsamında size yönlendirilen SEO uzmanı, hedef kitlenizi, firmanızı ve websitenizi inceledikten sonra gerekli SEO stratejisini ortaya koyar. Böylece hedeflediğiniz anahtar kelime gruplarında isteğiniz konuma gelebilirsiniz. Ayrıca site içi ve site dışı SEO çalışmaları ile de web sitenizin trafiği artar. Kullanıcı odaklı bir web sitesi ile bu trafik artışını müşteriye dönüştürebilirsiniz. Ayrıca hizmet aldığınız kurum tarafından sizlere hazırlanan raporlar ile sitenizin durumunu düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Sürekli ilerleyen ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için güncel algoritma değişikliklerini takip etmek gerekir. Firmanızı yönetme sorumluluğu ile birlikte bu takibi yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak SEO danışmanlık hizmeti ile bu sorumluluğu sizin yerinize SEO uzmanı kişiler gerçekleştirir.

SEO Kapsamında neler yapıyoruz?

İçerik Yönetimi

Yapılan analizler sonucuna göre rakiplerinizden daha iyi bir noktada olabilmeniz için seo uyumlu içerik üretimi için verilen hizmettir.

Google Yerel Seo Hizmeti

SAdece bulunduğunuz bölgede öne çıkmak istemeniz durumunda seo çalışmaları bu hedefe yönelik bir şekilde gerçekleşir. GOogle loka Seo hizmeti ile bulunduğunuz bölgede üst sıralarda yer almanız sağlanır.

Site Analizi

Web sitenizin bütün sayfaları Seo kriterleri kapsamında değerlendirilir. Çıkan sonuca göre de sitenizi daha iyi bir hale getirmek için bir yol haritası ortaya çıkarılır.

Anahtar kelime analizi

Seo Hizmeti kapsamnıda en önemli olan çalışmaların başında anahtar kelime analizi gelir. Çünkü bu çalışma sayesinde kullanılacak olan anahtar kelimeler ve onların kullanım yoğunluğu belirlenir. Üretilen seo uyumlu makale içerikleri de buna göre hazırlanır.

Rakip Analizi

Rakipleriniz incelenere web sitenizin güncel duruma göre rakiplerinize göre artı ve eksileriniz belirlenir. Ardından yapılan çalışmalar ile sitenizin rakiplerinizden daha iyi bir konumda olması sağlanır.

Uluslararası Seo Hizmeti

Yerel seo hizmetinden farklı bir süreç ile ilerleyen uluslararası seo hizmeti, açılmak istediğiniz ülkenin kullanıcı deneyimlerine bağlı olark yapılan çalışmalar kapsamında verilen hizmettir.

Google Harita Yönetimi

İşletmenizin dijital dünyada var olmasının temel şartlarından biri olan haritalarda görünme işlemini kendi başınıza halledemiyor olabilirsiniz. Bu konuda vereceğimiz destek ile kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.

Call Now Button