Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir?”

Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini kapsar. Web tasarımda grafik tasarım ve ara yüz tasarımı gibi birçok temel alan vardır. Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetleri, kişisel bilgileri veya hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır. Belirli bir hedef ve prensipler ile oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet veya ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım’ denir. ”

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz. Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız. Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olmalıdır. ”

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir.

Web Tasarım Projelerinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı + HTML5, CSS3, PHP, JS Yazılım Dili + Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı + SEO Uyumlu Kodlama Altyapısı ve Site İçi SEO Entegrasyonu + Güçlendirilmiş Güvenlik Altyapısı + Bağımsız Sunucu/Hosting Kurulumu + Kolay Kullanılabilir ve Geniş Kapsamlı İçerik Yönetim Paneli(CMS) + CMS Panel ile Yönetilebilir 100% Dinamik İçerik Altyapısı + Modern ve Dinamik İçerik Sayfaları + Google Araçları ve Sosyal Medya Entegrasyonu + Site İçi Metin ve Görsel İçerik Geliştirme Hizmeti + Teslim Sonrası Süresiz Site İçi Revizyon Hizmeti + Google ve Yandex Local Business Optimizasyonu + Sosyal Medya Optimizasyonu + Hosting, Server, FTP Yönetimi + Web Danışmanlık Hizmeti + 7/24 Teknik Destek”

Web Tasarım Firması Nasıl Seçilir?

Bir web tasarım şirketi seçerken Dikkat edilmesi gereken kriterler şunlardır: 1. Ucuz Web Tasarım Yaptığını İddia Eden Şirketlerden Uzak Durmak 2. Çok Fazla Ücret Ödememek 3. Makul Fiyatlara Mobil Uyumlu Özgün Tasarım ve SEO Dostu Kodlama Altyapısı Alabiliyor Olmak 4. Web Tasarım Firmasını Yeterince Araştırmak 5. Kendisini Alanında Uzman Olarak Tanıtan Firmaları İyi Analiz Etmek 6. İhtiyaçlarınızı Tam Olarak Belirlemek 7. Bakım, Onarım ve Destek Hakkında Anlaşma Yapmak 8. Yüksek Yıllık Barındırma ve Yenileme Ücretlerinden Kaçınmak

Web Tasarım Danışmanlığı Nedir?

Web tasarım danışmanlığı konuşmak, teşhis etmek, planlamak ve hatta bazen işleri düzeltmenize yardımcı olmak anlamına gelir. Web tasarım danışmanları, bir müşterinin ihtiyaçlarına ve marka imajına dayalı web sayfaları oluşturan, grafik tasarım konusunda iyi bir göze, web sitesi optimizasyonu ve programlama konusunda güçlü bir bilgiye sahip ayrıntı odaklı profesyonellerdir. Web tasarım danışmanları, neredeyse tüm çevrimiçi varlığınızdan sorumludur ve şirketiniz için web üzerinden başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.”

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz. Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal Web Tasarım fiyatları proje özelliklerine göre farklılıklar gösterir.

Kişisel Web Sitesi Nedir?

Kişisel web sitesi; tanıtım, duyuru, blog, Video ve fotoğraf galerileri, özgeçmiş, cv, makale, biografi gibi bir çok özelliğe sahip olan web sitelerdir. Kişisel web sitenlerinde dilediğiniz kadar içerik yayınlayabilir. Yayınladığınız içeriklere okuyuculardan veya ziyaretçilerden yorumlar alabilirsiniz.Kişisel web siteniz’de bulunan içerikler kendiniz hakkında bilgiyi en rafine şekilde tek bir mecrada toplamanıza olanak verir. Böylece arama motorlarında ilgili içerikler, isminiz ve kişisel web siteniz arama motorları (Google, yandex, bing, yaani vb.) sıralamalarında üst sıralarda çıkar.Kısaca özetlemek gerekirse Kişisel web sitesi Kişinin tanıtımını, duyurularını, etkinliklerini yayınlamak ve /veya yazı ve görüşlerini paylaştığı bir web site platformudur.

 

 

Call Now Button