Pratik Yalıtım

Pratik Yalıtım

Yüksek Mühendis Mimar (İ.T.Ü.) Mustafa EKEN tarafından temelleri atılmış olan firmamızın yaklaşık 40 yılı aşkın süredir, Denizli ilinde birçok proje ve inşaatta imzası bulunmaktadır.

Yaptığı işlerde güvenilirlilik ve kaliteyi ön plana çıkaran firmamız, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini her süreçte eksiksiz olarak karşılamaya çalışmakta, sektöre ait teknolojik ve ürünsel bazdaki gelişmeleri yakından takip etmekte, aldığı tüm projelerde doğru ve ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek işlerini zamanında ve eksiksiz tamamlamayı hedef edinmektedir.

Firmamız yıllardır yaptığı proje, müteahhitlik ve konut yapımı işlerine ilave olarak 2011 Aralık ayı itibari ile WEBER Yapı Kimyasalları firmasının satış ve uygulama bayiliğini de yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde , müşteri talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda yapı kimyasalları sektörü içerisinde yer edinmiş TSE ve CE belgelerine sahip ürünleri üreten değerli firmaların ürünlerini de bayilik ağı içerisinde siz değerli müşterilerimize de sunmaya başlamış bulunmaktadır.

QİS International Yapı Kimyasalları firma distribütör ve bayiliği de bu markalar içinde en son eklenen ve Milli olması bakımından da en değerli olanıdır.

Firmamız bayisi olduğu ürünleri aynı zamanda uygulamalı olarakta siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Modern yalıtım sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek ürettiği yüksek standartlı ve kaliteli ürünlerle ulusal ve uluslararası platformda sektörün güvenilir, sevilen ve örnek markası olmaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ANADOLUM YAPI MiMARLIK TEKSTiL SAN. TiC. LTD. ŞTi.

Adres: Cumhuriyet Mah. 1891 Sok.Karakurt Yolu No : 58 DENİZLİ

QİS SMART:

Adres: Değirmenönü Mah. Dumlupınar Cad.Hünerli Apt.No:42 Zemin Kat DENİZLİ

Telefon : 0258 241 87 89
Faks : 0258 211 92 39
Mobil : 0532 22 104 22 – 0530 158 18 08 – 0530 311 44 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button