Töre Veterinerlik

Töre Veterinerlik

Büyükbaş & Küçükbaş Ekipmanları ve Veterinerlik, satış sonrası destek ve servis hizmetlerine verdiği önem ile sektöründe önde gelen kuruluşlar içerisinde yer almaktadır. Büyükbaş & Küçükbaş Ekipmanları ve Veterinerlik, olarak Türkiye çapında servis ağımızla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkartmak için çalışıyoruz.

Öncelikli ilkemiz satış sonrasında en hızlı ve kaliteli servis desteğini sağlayarak, kullanıcıların sıkıntılarını aktif bir şekilde gidererek ürünlerimizin performanslı ve tüm detayları ile kullanılmasını sağlamaktır. Konularında uzman; sertifikalı ve yurtdışı eğitimlerini tamamlamış kadromuzla kalitemiz her zaman en üst seviyededir.

Üretmiş olduğumuz ürünlerin, yaptığımız servis, bakım ve validasyon sözleşmeleri ile sistemlerimizi güvence altına alıyoruz. Ayrıca düzenli olarak uyguladığımız bakım ve validasyon işlemleri ile cihazların her daim takibini yaparak performanslarını maksimumda tutuyoruz. Stoğumuzda bulundurduğumuz geniş yedek parça yelpazemizle arızalanan sistemlere hemen müdahale ederek cihazların tekrar çok kısa bir sürede aktif bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

İnteraktif çalışma prensibimiz ile ihtiyacınız olduğu anda en kısa sürede sizlere hizmet vermek öncelikli hedefimizdir. Konularında uzman kişilere anında ulaşabilmeniz adına internet sitemizden çalışanlarımızın mail adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button